Znajdź najtańszy kredyt dla siebie

Kwota Kredytu0 PLN
Okres0 miesięcy

  Poradnik Kredytowy  |  Czy szybkie kredyty gotówkowe, to nie żart?

Czy szybkie kredyty gotówkowe, to nie żart?

Pewnie już nasłuchałeś się o cudownych ofertach kierowanych przez firmy pozabankowe, które gwarantują gotówkę nawet w ciągu 15 minut od zaakceptowania wniosku. Jak się okazuje, z tym bywa różnie. Nie mniej jednak, i tak banki potraktowały to jako wyzwanie. W związku z tym obecnie coraz częściej pojawiają się oferty kredytów gotówkowych, które mają zagwarantować nam szybkie udzielenie pożyczki, a także błyskawiczne wręczenie gotówki do rąk własnych lub przelanie ich na nasze konto bankowe.

Wniosek złóż przez Internet

Zależy Ci na szybkim rozpatrzeniu Twojego wniosku? Zamiast do oddziału banku, zdecyduj się na przesłanie formularza za pośrednictwem Internetu. Jest to sprawdzona droga do sprawnej reakcji ze strony placówki. Tym bardziej, że wypełnienie formularza zajmie Ci dosłownie kilka minut. Najczęściej jeszcze tego samego dnia roboczego uzyskasz odpowiedź o przyznaniu kredytu gotówkowego lub odmowę. Po tej decydującej informacji przejdziesz do kolejnego etapu, czyli podpisywania umowy, a także zapoznania się z harmonogramem płatności miesięcznych rat.

Większość banków, w chwili obecnej obiecuje wypłatę pożyczonych pieniędzy nawet w ciągu jednego dnia roboczego od chwili zaakceptowania wniosku oraz podpisania umowy. Jak ten okres oczekiwania ma się do oferowanego terminu przez firmy pożyczkowe?
W przypadku firm pozabankowych, najwięcej zależy od sposobu weryfikacji danych osobowych Klienta, a także tego, w jakim banku posiada swój rachunek osobisty. Okazuje się, że przy najmniej sprzyjających okolicznościach, pożyczkobiorcy są zmuszeni na czekanie na gotówkę nawet do 7 dni roboczych. Do takich niesprzyjających warunków zalicza się brak posiadanie rachunku bankowego w tych samych placówkach, w których posiada firma pożyczkowa, a także weryfikacja danych osobowych za pośrednictwem przelewu bądź umowy wysyłanej drogą kurierską.

Szybki kredyt to nie wszystko

Oczywiście warto zwracać uwagę na to, by jak najszybciej otrzymać pieniądze z banku, szczególnie jeżeli nam zależy na czasie. Jednak pod żadnym pozorem nie powinniśmy pomijać również korzyści finansowych. Jak wiadomo oprocentowanie proponowane przez wszystkie banki, jest mocno uzależnione od stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego. Dlatego często koszty rosną poprzez naliczanie dodatkowych opłat. Wśród nich pojawia się między innymi opłata przygotowawcza, czy też prowizja.

Pewnie skoro zależy Ci na czasie, nie będziesz mógł poświęcić długich godzin na przeszukiwanie najkorzystniejszej dla siebie oferty kredytu bankowego. Skorzystaj zatem z ułatwienia, jakim są aktualne rankingi tych produktów finansowych. Zestawienia obejmują najkorzystniejsze w danym momencie kredyty gotówkowe. Ponadto określone są szczegółowymi kosztami, dzięki czemu jesteś w stanie szybko przekalkulować, która oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Niezależnie od tego, z jakiego rankingu kredytów gotówkowych korzystasz, nie zapomnij o samodzielnym, dokładnym przeczytaniu całej umowy. W tym celu zdecyduj się już na konkretną ofertę, przez co zaoszczędzisz wiele minut na nietrafione oferty. Najważniejsze jest również to, by jeszcze przed poszukiwaniami optymalnego dla siebie kredytu gotówkowego, jasno określić jaką sumę chcesz pożyczyć, a także jakie dokładnie raty w skali miesiąca będziesz w stanie spłacać. Wtedy Twoje nowe zobowiązanie finansowe, na pewno nie będzie dla Ciebie żadną przeszkodą, ale możliwością, dzięki której rozwiążesz wszystkie swoje dotychczasowe kłopoty lub spełnisz od dawna odkładane cele.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.