Znajdź najtańszy kredyt dla siebie

Kwota Kredytu0 PLN
Okres0 miesięcy

  Poradnik Kredytowy  |  Planujesz generalne porządki na wiosnę – weź kredyt gotówkowy!

Planujesz generalne porządki na wiosnę – weź kredyt gotówkowy!

Wiosna to czas, kiedy zaczynamy mieć zdecydowanie więcej energii. Powoli wybudzamy się z zimowego snu i z chęcią planujemy różne przedsięwzięcia, w szczególności rozmaite metamorfozy w swoim najbliższym otoczeniu. Jeżeli właśnie zastanawiasz się nad generalnymi porządkami połączonymi ze zmianą wystroju w mieszkaniu, albo chcesz przeprowadzić remont polegający na malowaniu ścian i zmianie mebli – na pewno będziesz potrzebować do tego celu dodatkowej gotówki. Nie musisz się przejmować, jeżeli akurat Twoje konto bankowe świeci pustkami, ponieważ w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy banku lub firmy pożyczkowej.

Tnij koszty

Oczywiście niezwykle istotnym elementem udanego przedsięwzięcia, jeżeli zdecydujemy się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego lub pożyczki pozabankowej, jest poniesienie z tytułu jak najniższych kosztów. W związku z tym powinniśmy skupić się przede wszystkim na tym, że kredyty gotówkowe na pewno są o wiele tańsze od produktów pozabankowych. Ponadto nie należy zapominać również o tym, że wśród kredytów znajdziemy te tańsze, jak i droższe. W jaki sposób możemy je wyselekcjonować? Nie ma tutaj żadnych większych trudności, ponieważ możemy w zupełności posłużyć się odpowiednim rankingiem kredytów gotówkowych.

Decydując się na skorzystanie z takiego pomocnego narzędzia, jakim jest zestawienie kredytów gotówkowych, pamiętajmy by czerpać informacje wyłącznie z najbardziej aktualnego zestawienia. Ponieważ rzeczywiście, w każdej chwili bank, który wystawiał najtańszy produkt, może podwyższyć ceny, albo inna placówka wyjść z okresową promocją, okazującą się najtańszą w całej branży bankowej.

Obecnie najkorzystniejsze kredyty gotówkowe

Jeżeli w danej chwili jesteś zainteresowany wzięciem kredytu gotówkowego, na swoje wiosenne plany, to w pierwszej kolejności warto zainteresować się kredytem gotówkowym udzielanym przez BGŻ BNP Paribas. Tutaj mowa jest o oprocentowaniu wynoszącym 4,99% w skali roku. Klienci również opłacają bardzo niską prowizję utrzymującą się na poziomie 5,99%. W takim razie całkowity koszt kredytu, który wyrażany jest przy pomocy wskaźnika RRSO, wynosi zaledwie 8,28% w skali roku.

Inną korzystną propozycją jest również ING Bank Śląski, który oferuje nam pożyczkę standardową. Jeżeli interesuje nas RRSO na poziomie 8,63% w skali roku, to ten produkt będzie dla nas idealny. Bank przedstawia nam ofertę kredytu gotówkowego, wyróżniającego się oprocentowaniem wynoszącym 7,79% w skali roku, a także zaskakująco niską prowizją – na poziomie 0,99%. Okazuje się, że tutaj jeszcze więcej zyskają na pewno Klienci banku, którzy mają w nim swoje konto osobiste.

Takich propozycji kredytów gotówkowych jest zdecydowanie więcej. Dzięki pożyczonym pieniądzom bez obaw przeprowadzisz remont mieszkania lub jego delikatne odświeżenie. Jednocześnie nie będziesz się obawiać tego, że pozostajesz bez pieniędzy już na samym początku planowanego przedsięwzięcia. Pamiętaj tylko o tym, by do każdego zaciąganego przez Ciebie zobowiązania podchodzić z dużą ostrożnością. A już na pewno zanim podpiszesz umowę, dokładniej zapoznaj się z jej treścią.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany.