Znajdź najtańszy kredyt dla siebie

Kwota Kredytu0 PLN
Okres0 miesięcy

  Poradnik Kredytowy  |  Niespodziewane wydatki – jak rozwiązać taki problem?

Niespodziewane wydatki – jak rozwiązać taki problem?

Wydaje Ci się, że wszystkie Twoje finansowe sprawy masz już dawno poukładane? A jednak zaskakują Cię nie wiadomo kiedy i gdzie – niespodziewane wydatki. To właśnie one dotyczą remontu mieszkania, większego rachunku za media, czy też kosztowniejszych wakacji. Z jednej strony starasz się oszczędzać na czarną godzinę, ale z drugiej – doskonale wiesz, że nie da się wszystkiego przewidzieć. Zamiast się załamywać, zdecydowanie lepiej jest poszukać możliwości, jakie zagwarantują Ci dostęp do gotówki, którą przeznaczysz na wybrany przez siebie cel. Takim rozwiązaniem jest niewątpliwie kredyt gotówkowy, który coraz śmielej jest brany pod uwagę przez osoby, które nawet kiedyś nie brały takiej możliwości pod uwagę. Konsumenci korzystający z usług bankowych mają w tej chwili naprawdę wiele do powiedzenia. Przede wszystkim wybierają spośród mocno konkurujących ze sobą ofert. Ponadto nowi Klienci są kuszeni wyjątkowo atrakcyjnym oprocentowaniem oraz niskimi kosztami kredytów. Często konsekwencje wynikające z przedłużenia zapłacenia za rachunki, nienaprawienia samochodu w swoim czasie, czy też wykonania wielu innych czynności w terminie, wiąże się z poniesieniem zdecydowanie większych kosztów, niż zaciągnięcie kredytu gotówkowego, rozwiązującego wszystkie nasze problemy.

Jak najniższe koszty kredytu

Przykładowo, decydując się na kredyt gotówkowy w czasie wakacji, lub też na przełomie wakacji, a także nowego roku szkolnego, musimy być przygotowani na zdecydowanie więcej wydatków, niż zwykle. Nie powinno to być dla nas z jednej strony zaskoczeniem, z drugiej rzeczywiście ciężko jest zarządzać budżetem, jeżeli ma się ograniczone dochody. Dlatego ostatecznie sięgamy po kredyt gotówkowy, który natychmiast rozwiązuje wszystkie nasze problemy.

Należy skupiać się nie tylko na tym, że szybko będziemy mogli poradzić sobie z wieloma różnymi wydatkami, ale także niezwykle istotne jest to, byśmy dokładnie sobie przemyśleli, w jakich kwotach jesteśmy w stanie spłacać kolejne raty. Może się wydawać, że nie ma to większego znaczenia, ponieważ każdy kredyt gotówkowy należy spłacić. Jednak weźmy pod uwagę, że konkretne produkty finansowe są dużo tańsze od propozycji pochodzących z innych banków. Nie zamartwiaj się również tym, że teraz będziesz musiał przeglądać każdą ofertę z osobna. To faktycznie byłoby dość czasochłonną czynnością. W zamian za to, zdecydowanie lepiej się skupić na gotowych już rankingach ( https://www.ekredytgotowkowy.pl/kredyty/ ), w których ujęte są najlepsze aktualne oferty na kredyty gotówkowe.

Może nie masz wpływu na to, że w kluczowych momentach Twojego życia brakuje Ci pieniędzy, ale masz ogromną kontrolę nad tym, czy rzeczywiście zdecydujesz się na kredyt gotówkowy z wysokimi, czy jednak z niskimi kosztami. W tym momencie warto również sobie uświadomić, iż tak naprawdę nie należy brać pod uwagę wyłącznie oprocentowania. Należy wziąć pod uwagę, iż banki często również korzystają z takich możliwości, jak doliczanie opłat związanych z prowizją, ubezpieczeniem, czy także procesu przygotowania kredytu.

W ten sposób masz niebywałą okazję, do tego, iż na pewno skorzystasz z pomocy finansowej, która Cię interesuje, przy jednoczesnym opłacaniu jego kosztów, bez obawy o znaczne naruszenie domowego budżetu.

Aktualne oferty kredytów gotówkowych

Jeżeli interesują Cię, jakie banki obecnie proponują najtańsze kredytu gotówkowe, możesz skorzystać z tutejszych podpowiedzi:

  • BGŻ BNP Paribas ( https://www.ekredytgotowkowy.pl/kredyty/kredyt-gotowkowy-bgz-bnp-paribas/ )

    Jest to bank, który w tej chwili proponuje, jedno z najniższych oprocentowań, na całym rynku bankowym. Klient decydujący na kredyt gotówkowy w tej placówce, może być spokojny, iż zapłaci jedynie 4,99% w skali roku, a także prowizję wyliczoną na 5,99% od wartości pożyczanej sumy. Tym samym Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa, utrzymuje się na poziomie 8,28%.

  • Citi Handlowy ( https://www.ekredytgotowkowy.pl/kredyty/pozyczka-gotowkowa-citi-bank-handlowy/ )

    Jest to bank, który z pewnością ma do zaproponowania dla nas bardzo ciekawy produkt finansowym. Nie jest jednak nim tradycyjny kredyt gotówkowy, ale pożyczka gotówkowa. Mimo zmiany nazwy, oprocentowanie nadal utrzymuje się na dość zadowalającym poziomie. Zatem warto przygotować się na odsetki doliczane w wysokości 6,46% w skali roku. Dodatkową opłatą jest prowizja w wysokości 9 procent od wysokości pożyczanego kapitału. Nie powinniśmy zapominać również o tym, że maksymalna kwota zadłużenia w tym przypadku, wynosi aż 120 tysięcy złotych. Dlatego, jeśli kogoś interesują znacznie mniejsze sumy, nie będzie miał najmniejszego problemu z ich otrzymaniem.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.