Wszystkie kredyty gotówkowe

Tanie kredyty gotówkowe

tanie kredyty gotówkowe BGŻ BNP Paribas
1. BGŻ BNP Paribas | Kredyt Gotówkowy
16

Oprocentowanie

4.99%

Prowizja

5.99%

RRSO

8.28%

Rata

244.04 zł

Niewątpliwie Klientów do BGŻ BNP Paribas może przyciągnąć bardzo atrakcyjne oprocentowanie, utrzymujące się na poziomie 4,99% w skali roku Jednocześnie mamy do czynienia z bardzo niską. . .

tanie kredyty gotówkowe Citi Bank Handlowy
2. Citi Bank Handlowy | Pożyczka gotówkowa
6

Oprocentowanie

6.46%

Prowizja

9.00%

RRSO

14.23%

Rata

270.14 zł

Citi Handlowy jest odpowiedzią dla firm pozabankowych, które udzielają pożyczek nawet w ciągu kilkunastu minut Starając się o pożyczkę gotówkową w Citi Handlowym, możemy oczekiwać. . .

tanie kredyty gotówkowe Credit Agricole
3. Credit Agricole | Prostoliczony kredyt gotówkowy
1

Oprocentowanie

6.50%

Prowizja

12.50%

RRSO

13.47%

Rata

266.79 zł

Bank Credit Agricole, wychodzi do swoich Klientów z bardzo atrakcyjną ofertą kredytu gotówkowego Możemy przez niego rozumieć możliwość zaciągnięcia kredytu o wartości nawet 150 tys. . .

tanie kredyty gotówkowe Deutsche Bank
4. Deutsche Bank | db Kredyt Gotówkowy
3

Oprocentowanie

7.50%

Prowizja

7.50%

RRSO

19.57%

Rata

293.77 zł

Osoby zainteresowane bardzo dużymi kwotami, a także błyskawiczną odpowiedzią na złożony wniosek, mogą rzeczywiście skupić swoja uwagę na propozycji, kierowanej przez Deutsche Bank Tutaj. . .

tanie kredyty gotówkowe Raiffeisen Polbank
5. Raiffeisen Polbank | Kredyt na miarę
3

Oprocentowanie

7.50%

Prowizja

15.00%

RRSO

16.02%

Rata

278.06 zł

Oprocentowanie wynoszące 4,99% w skali roku, wydaje się być bardzo atrakcyjnym Właśnie taką ofertę przygotował Raiffeisen Polbank dla swoich Klientów Chociaż oprocentowanie nominalne. . .

tanie kredyty gotówkowe ING Bank Śląski
6. ING Bank Śląski | Pożyczka Standardowa
1

Oprocentowanie

7.79%

Prowizja

0.99%

RRSO

8.63%

Rata

245.55 zł

Dla wielu osób bardzo ważnym aspektem jest wysokość oprocentowania Jednak czasami trzeba zajrzeć głębiej do oferty, by przekonać się, że jest ona naprawdę atrakcyjna Tak jest właśnie w. . .

tanie kredyty gotówkowe Mini ratka
7. Mini ratka | PKO Bank Polski
2

Oprocentowanie

7.99%

Prowizja

7.99%

RRSO

12.74%

Rata

263.58 zł

Na pewno słysząc nazwę Mini Ratka, kojarzy nam się mała pożyczka obejmująca dosłownie symboliczny kapitał Okazuje się jednak zupełnie inaczej Ponieważ rzeczywiście możemy skorzystać z. . .

tanie kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa
8. Pożyczka gotówkowa | Millennium Bank
1

Oprocentowanie

7.99%

Prowizja

11.99%

RRSO

14.95%

Rata

273.35 zł

Przeglądając oferty różnych banków, z pewnością zwracasz bardzo dużą uwagę na to, z jakimi kosztami będziemy mieli do czynienia, jeżeli zdecydujemy się na konkretny produkt finansowy W. . .

tanie kredyty gotówkowe T-Mobile Usługi Bankowe
9. T-Mobile Usługi Bankowe | Pożyczka online
0

Oprocentowanie

8.00%

Prowizja

10.00%

RRSO

13.86%

Rata

268.54 zł

Dlaczego pożyczka w T-Mobile cieszy się aż tak dużą popularnością Teoretycznie możemy mówić o tym, że oprocentowanie na poziomie 8 procent w skali roku, jak i również prowizja,. . .

tanie kredyty gotówkowe mBank
10. mBank | Pożyczka mRaty
0

Oprocentowanie

8.50%

Prowizja

5.00%

RRSO

11.65%

Rata

258.81 zł

Nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że mBank jest prawdziwym wodzirejem, jeżeli chodzi o kreowanie nowych produktów Właśnie dlatego warto wspomnieć o nowym kredycie gotówkowym mRaty,. . .

tanie kredyty gotówkowe Getin Bank
11. Getin Bank | Kredyt Gotówkowy dla Ciebie
0

Oprocentowanie

8.95%

Prowizja

8.45%

RRSO

14.13%

Rata

269.72 zł

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szybkiej gotówki, przy minimalnej ilości formalności, To Kredyt Gotówkowy dla Ciebie oferowany przez Getin Bank, rzeczywiście jest… dla Ciebie Dla jednych osób. . .

tanie kredyty gotówkowe mBank
12. mBank | Kredyt Gotówkowy
0

Oprocentowanie

8.99%

Prowizja

7.99%

RRSO

13.9%

Rata

268.68 zł

Osoby, które zainteresowane są kredytami gotówkowymi, z powodzeniem mogą korzystać z takich możliwości, jakie są oferowane przez mBank Tutaj maksymalna kwota kredytu obecnie wynosi 150 tys. . .

tanie kredyty gotówkowe Bank Zachodni WBK
13. Bank Zachodni WBK | Kredyt gotówkowy
1

Oprocentowanie

8.99%

Prowizja

9.99%

RRSO

15.02%

Rata

273.66 zł

Poszukujesz kredytu gotówkowego na dowolny cel, który nie pochłonie zbyt dużo odsetek Warto zastanowić się nad produktem proponowanym przez Bank Zachodni WBK Ponieważ właśnie tutaj mamy. . .

tanie kredyty gotówkowe Bank BPH
14. Bank BPH | Kredyt gotówkowy
0

Oprocentowanie

8.99%

Prowizja

9.99%

RRSO

15.02%

Rata

273.66 zł

Chociaż jeszcze całkiem niedawno mogliśmy z powodzeniem liczyć na to, że o kredyt gotówkowy możemy ubiegać się bezpośrednio w Banku BPH, to jednak nastąpił formalny podział placówki. . .

tanie kredyty gotówkowe Bank Pekao
15. Bank Pekao | Pożyczka ekspresowa
0

Oprocentowanie

10.00%

Prowizja

5.00%

RRSO

13.36%

Rata

266.31 zł

Klienci, którzy są zainteresowani pożyczkami na dowolny cel, z powodzeniem mogą wybrać się do Banku Pekao Ponieważ właśnie w tym miejscu mają szansę na bardzo atrakcyjne warunki kredytu. . .

tanie kredyty gotówkowe Eurobank
16. Eurobank | Tani Kredyt z kontem
0

Oprocentowanie

5.00%

Prowizja

10.30%

RRSO

11.18%

Rata

258.81 zł

Poszukujesz naprawdę wyjątkowo atrakcyjnej oferty kredytu gotówkowego Doskonałą propozycję przedstawia Eurobank, na Tani Kredyt gotówkowy z kontem Chociaż oprocentowanie nominalne wynosi aż. . .


Spis treści poradnika kredytowego


Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego?

Jak wybrać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego Jesteśmy coraz częściej zainteresowani gotówką, która tak naprawdę nie będzie wymagała od nas spełnienia wielu formalności. Takie oferty w pierwszej kolejności kojarzą nam się z firmami pozabankowymi. Okazuje się jednak, że nie powinniśmy również zapominać o bankach, które coraz mocniej konkurują z sektorem pozabankowym. Dlatego coraz chętniej korzystamy z kredytów gotówkowych, które są dostępne przez Internet, a także bez obowiązku okazywania skomplikowanych zaświadczeń o dochodach. Konkurencja wśród banków udzielających kredyty gotówkowe, jest rzeczywiście bardzo duża. Dlatego nie ma się co dziwić, że nie mamy czasu na to, by śledzić każdą ofertę z osobna. Wiele osób również kieruje się zgubnym stereotypem, iż konieczne jest składanie wniosku o kredyt, wyłącznie w banku, w którym aktualnie posiadamy konto osobiste. Prawda jest taka, że coraz więcej placówek proponuje atrakcyjne produkty finansowe, bez konieczności zakładania konta bankowego. W celu znalezienia kredytu gotówkowego, który nie tylko będzie atrakcyjny pod względem dodatkowych opłat, ale również zachęci Cię minimalną ilością formalności, warto korzystać z pomocnych narzędzi, którymi są rankingi. W ten sposób, w ciągu kilku chwil, zapoznasz się z najważniejszymi informacjami najpopularniejszych ofert.

Kredyt, a zarządzanie domowym budżetem

Kredyt, a zarządzanie domowym budżetem Istnieje pewne przekonanie, że wraz z momentem zaciągnięcia kredytu gotówkowego, trzeba będzie przez cały okres spłaty mocno zacisnąć pasa. Myśląc w ten sposób, podchodzimy do produktu finansowego, jakim jest kredyt konsumencki, jako coś czego lepiej unikać, niż jako produkt dający szereg różnych możliwości. Pożyczając pieniądze od banku, możemy szybciej spełnić pewne marzenia lub zrealizować postawione sobie cele. Nawet wysoki kredyt gotówkowy nie musi obciążać naszego domowego budżetu, jeżeli zostanie wzięty z dużą dozą rozsądku. Bank, który decyduje się o przyznaniu nam kredytu gotówkowego, w pierwszej chwili dokładnie sprawdza naszą zdolność kredytową. Dzięki temu nie ma możliwości, byśmy otrzymali pożyczkę, jeżeli nie byłoby nas na nią stać. Jednak jeszcze jednym, bardzo istotnym aspektem jest to, w jaki sposób zarządzamy swoimi finansami. Jeżeli wydajemy praktycznie całą swoją pensję, to raczej branie na siebie zbyt wysokich rat kredytu nie będzie dobrym rozwiązaniem. Jeżeli jednak potrafimy oszczędzać pieniądze, to wtedy będzie nam zdecydowanie łatwiej skrócić czas spłaty zobowiązania, przy nieco wyższych ratach. Nie bez znaczenia w tym przypadku jest całkowity koszt kredytu, czyli RRSO. Dlatego korzystając z rankingu, możemy z powodzeniem określić, który bank w danej chwili będzie miał dla nas najkorzystniejszą ofertę. Ponadto dobrze jest się zastanowić nad pozostałymi aspektami w czasie spłaty kredytu gotówkowego. Do nich zaliczają się obowiązkowe ubezpieczenie, wakacje od spłaty, czy też konsekwencje za spóźnienie w spłacie.

Najtańszy kredyt gotówkowy do 15 tysięcy złotych

Najtańszy kredyt gotówkowy do 15 tysięcy złotych Obecne rankingi pokazują w jakich rzeczywiście placówkach bankowych możemy liczyć na najkorzystniejszy kredyt gotówkowy o wartości nieprzekraczającej 15000 złotych. Okazuje się, że w tej chwili banki ze sobą bardzo mocno konkurują. Co oczywiście jeszcze korzystniej wpływa na wybór wyjątkowo taniego kredytu gotówkowego. Na pierwszym miejscu w obecnym rankingu znajduje się Alior Bank, który proponuje Pożyczkę 5% z gwarancją najniższej raty. Chociaż jest to ewidentnie lider wśród kredytów gotówkowych, które nie przekraczają kwoty 15 tysięcy złotych, to pod żadnym pozorem nie można zapominać o tym, że maksymalna kwota kredytu w tym banku wynosi obecnie 200 tysięcy złotych. Ponadto placówka przy niższych kwotach, w ogóle nie wymaga w ogóle wykazania zaświadczeń o dochodach. Drugie miejsce w tym rankingu obecnie zajmuje ING Bank Śląski, który proponuje raty w wysokości 16 złotych, za każdy pożyczony 1000 złotych. Jednocześnie dogodna formuła produktu finansowego pozwala na pożyczenie od 1 tys. do 160 tys. złotych. Przy okazji Klienci mają możliwość zdecydowania się na spłatę, aż w 96 miesięcznych ratach. Mimo, że wiele ofert jest do siebie obecnie bardzo zbliżonych, to jednak warto śledzić wszelkie aktualizacje rankingów. Ponieważ zdarzają się różnego rodzaju sezonowe promocje kreowane przez poszczególne banki. Wtedy siłą rzeczy dana oferta, okaże się być najbardziej interesująca, szczególnie jeżeli będą korzystać z niej zupełnie nowi Klienci. Jak łatwo spłacić kredyt gotówkowy? Jak łatwo spłacić kredyt gotówkowy Zastanawiasz się czy branie kredytu gotówkowego, rzeczywiście ma jakiś większy sens? Boisz się, że nie uda Ci się spłacić nowego zobowiązania, skoro i tak już masz wyrzuty sumienia, iż oszczędzanie nie jest Twoją najmocniejszą stroną? Kredyt gotówkowy jest takim produktem finansowym, z którym spokojnie możesz się oswoić. Jednocześnie korzystają z kilku prostych porad, masz szansę na zaciągnięcie wyjątkowo okazyjnego dla siebie zobowiązania.

Kredyty dopasowane do wymagań pożyczkobiorcy

Kredyty dopasowane do wymagań pożyczkobiorcy W gąszczu wszystkich kredytów gotówkowych, może Ci się naprawdę wydawać, że nie znajdziesz niczego interesującego. Albo wręcz przeciwnie, każda oferta określona mianem promocyjnej, skupia Twoją uwagę ze zdwojoną siłą. Nie patrząc na to, jakimi odczuciami się kierujesz, faktycznie można się nieco pogubić. Jak zatem znaleźć kredyt gotówkowy, który okaże się być dla nas idealnym rozwiązaniem? W pierwszej kolejności określ dokładnie ile potrzebujesz pożyczyć pieniędzy, jak i również jaki okres spłaty byłby dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Ponadto musisz mieć rozeznanie, jak wygląda Twoja sytuacja finansowa związana z miesięcznymi przychodami, a także wydatkami. Dzięki temu dokładnie określisz, jak wysoką ratę jesteś w stanie płacić każdego miesiąca. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, w rankingu kredytów gotówkowych, który produkt jest aktualnie najlepiej oceniany przez specjalistów. Dzięki temu również będziemy mieli pewne rozeznanie, jeżeli chodzi o koszty, a także inne warunki, jakie należy spełnić, by móc skorzystać z atrakcyjnej oferty. W ten sposób będziesz mógł ocenić, czy po skorzystaniu z danej oferty, Twój budżet nie zostanie zbyt mocno naruszony.

Promocyjne oferty kredytów

Promocyjne oferty kredytów Z każdym rokiem, a nawet miesiącem, przybywa coraz więcej ofert, z których możemy teoretycznie korzystać. Nie ma tutaj żadnego wyboru, ponieważ produkty finansowe proponowane przez banki znacząco się między sobą różnią. Warto dodać również, że każda placówka walczy o Klientów. Dlatego właśnie wśród ofert pojawia się tak wiele promocji. Jednak nie każda z nich okazuje się być dla nas wystarczająco opłacalna. Dlatego trzeba jeszcze bardziej zwiększyć swoją czujność. Kredyty gotówkowe cieszą się niesamowitą popularnością. Świadczą o tym liczne statystki, które pokazują, iż to właśnie te produkty finansowe, w porównaniu do pozostałych produktów oferowanych przez banki, są najczęściej rozchwytywane. Niezależnie od tego, na jaki kredyt gotówkowy się zdecydujemy, nie powinniśmy pod żadnym pozorem zapominać o tym, że to my decydujemy jaki poniesiemy ostateczny całkowity koszt kredytu. Dla jednych osób może się wydawać to skomplikowane wyliczenie. Jednak, jeżeli będziemy korzystać z pomocnych rankingów, wszystkie informacje z powodzeniem znajdziemy na tak zwanej „tacy”. Najczęściej do dodatkowych opłat, oprócz samego oprocentowania, dolicza się również prowizję. Coraz częściej banki rezygnują z naliczania tak zwanych opłat przygotowawczych. Chociaż jeszcze trzeba się liczyć z tym, że w niektórych placówkach, nadal takie koszty obowiązują. Należy sprawdzić również, czy dany bank będzie wymagał od nas zakupienia obowiązkowego ubezpieczenia. Przy ratach spłacanych przez kilka lat, taka polisa może okazać się zbawienna. Ponieważ w razie wypadku, niezdolności do pracy, nasza rodzina nie zostanie sama z kłopotami finansowymi. Warto również zwrócić uwagę na to, czy czasem nie będziemy musieli założyć konta osobistego. Z pozornego punktu widzenia, nie jest to dla nas jakieś wyjątkowe obciążenie. Zanim jednak zdecydujemy się na właśnie taką opcję, dobrze jest się wcześniej zastanowić, czy czasem z tytułu posiadania nowego konta bankowego, nie będziemy ponosili jakichkolwiek dodatkowych opłat. Zwłaszcza, jeżeli konto osobiste nie będzie przez nas całkowicie wykorzystywane. Wtedy najczęściej do takich kosztów zaliczane są potrącenia za kartę, czy też konto, jeśli nie wpływa na nie odpowiednia suma pieniędzy.

Promocyjny kredyt, a standardowa oferta

Promocyjny kredyt, a standardowa oferta Jeżeli dokładnie przefiltrujemy, tego typu warunki pozyskania kredytu gotówkowego z promocyjnym oprocentowaniem, możemy dojść do zaskakujących wniosków. Nie zawsze takie atrakcyjne produkty finansowe, będą dla nas korzystniejsze. Ponieważ to właśnie często w nich znajdują się warunki, które ostatecznie podwyższają całkowity koszt zobowiązania. Jednak przezorne obserwowanie wszystkich produktów finansowych, a także przeglądanie bieżących rankingów, może nas uchronić przed podjęciem mało zadowalającej decyzji.
Ostatnia aktualizacja 6.08.2017, 14:14