Znajdź najtańszy kredyt dla siebie

Kwota Kredytu0 PLN
Okres0 miesięcy

  Poradnik Kredytowy  |  Czy kredyty bez zaświadczeń o dochodach są możliwe?

Czy kredyty bez zaświadczeń o dochodach są możliwe?

Sytuacja finansowa wielu osób w Polsce jest bardzo urozmaicona. Na ten fakt wpływa nie tylko umiejętność gospodarowania pieniędzmi, czy też oszczędzanie co miesiąc wyznaczonej sumy. Tak naprawdę kluczowym powodem takiej sytuacji jest to, że mamy do czynienia z różnymi sposobami zarabiania pieniędzy. Oczywiście najczęstszym źródłem naszych dochodów jest umowa o pracę. Jednak również wiele osób pracuje w ramach umów cywilnoprawnych, czy też z racji prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. To właśnie umowy cywilnoprawne okazują się być najbardziej problematyczne, jeżeli naszym celem jest ubieganie się o kredyt.

Jak wiadomo, korzystając z produktów finansowych proponowanych przez banki, jesteśmy sprawdzani pod względem naszej zdolności kredytowej. W takim razie również jest istotne to, czy nasze dochody są wystarczające, by nie tylko pokryć ratę miesięczną kredytu, ale również pozwolą nam na codzienne, swobodne egzystowanie. Osoby, które nie otrzymują systematycznie wynagrodzenia, mogą mieć pewne trudności ze zdobyciem interesującego ich kredytu. Dlatego doskonałym rozwiązaniem będą kredyty gotówkowe bez zaświadczeń. Rzeczywiście wśród wielu proponowanych ofert, znajdziemy również takie, które wyróżniają się niezwykle prostymi zasadami, jeżeli chodzi o wypełnienie formularza.

Dla tych, którzy się spieszą

Jeżeli dodatkowo zaliczasz się do osób, które potrzebują gotówki natychmiast, możesz poszukiwać różnych rozwiązań, niekoniecznie mających na celu zaciągnięcie kredytu gotówkowego w banku. Do tego typu rozwiązań z powodzeniem zaliczają się również pożyczki pozabankowe. Faktycznie firmy pożyczkowe, proponują nam często chwilówki, bez żadnych zobowiązań. Należy jednak wziąć pod uwagę, że wyróżniają się one zdecydowanie niższym limitem, jeżeli chodzi o wysokość pożyczki. Ponadto należy także zwrócić uwagę na to, iż są one o wiele droższe w porównaniu do kredytów gotówkowych. Odsetki, ubezpieczenie, opłaty przygotowawcze, a także prowizje, często przewyższają sumę 100% wartości pożyczanego kapitału. A przecież mowa jest o naprawdę niewielkich sumach. Dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o sektor pozabankowy, jest to by poszukiwać chwilówek całkowicie darmowych. Takie oferty są jak najbardziej proponowane osobom, które dopiero po raz pierwszy korzystają z takiego produktu finansowego w danej firmie. Jeżeli spłacimy zobowiązanie w wyznaczonym terminie, wtedy nie będziemy musieli się obawiać żadnych dodatkowych kosztów. Niestety każdy dzień spóźnienia pociąga za sobą machinę wielu różnych dodatkowych finansowych zobowiązań. Wersje pożyczek pozabankowych, które nie są oferowane jako promocyjne, są już zdecydowanie droższe.

Nie należy się pod żadnym pozorem zrażać, iż takie możliwości proponuje nam wyłącznie sektor pozabankowy. Ponieważ w ostatnim czasie wiele udogodnień pojawiło się również ze strony banków. Zatem jeżeli, zależy nam na szybkim kredycie gotówkowym bez zaświadczeń o dochodach, to mamy ku temu jak największą szansę. Wiele placówek bankowych proponuje dokonanie przelewu nawet w ciągu jednego dnia od momentu zaakceptowania wniosku.

Okazuje się, że w celu otrzymania kredytu gotówkowego bez zaświadczeń, wcale nie trzeba gościć w wybranym oddziale banku. Ponieważ z powodzeniem wszystkie formalności można wykonać za pośrednictwem Internetu. Natomiast kalkulatory finansowe znajdujące się na stronach banków, pomogą podjąć decyzję, jaką kwotę jesteśmy w stanie spłacać, a także przez jaki okres czasu interesują nas raty.

Należy jednak zastanowić się dokładnie jakie są nasze oczekiwania względem optymalnego produktu finansowego. Mimo bardzo dużej konkurencji, a także walki o każdego Klienta, można natrafić również na wiele kredytów, które będą ostatecznie bardzo drogie. By uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze sprawdzonych rankingów finansowych. Dzięki nim od razu natrafimy na oferty, które wyróżniają się niskim oprocentowaniem w skali roku, jak i również pozostałymi opłatami.

Jednym z banków, który nie oczekuje od swoich Klientów żadnego zaświadczenia o dochodach, jest Credit Agricole. W celu uniknięcia zbyt wielu formalności, wystarczy posiadać konto bankowe w tej placówce. Konsultanci do wyliczenia zdolności kredytowej, będą potrzebowali wyłącznie wyciągu z rachunku osobistego z ostatnich 6 miesięcy.

Dostosuj produkt do swoich potrzeb

Korzystając z rankingów kredytów gotówkowych, szybko zweryfikujesz które produkty najbardziej dopasują się do Twoich oczekiwań. Może się okazać, iż bank proponujący najniższe oprocentowanie, wcale nie będzie posiadał najkorzystniejszej oferty. Ponieważ ostatecznie należy zwrócić uwagę na Roczną Rzeczywistą Stopę Procentową. Wspieranie się informacjami znalezionymi w rankingach, to doskonała opcja do tego, by znaleźć produkty, którym będziesz mógł przyjrzeć się z jeszcze większą dokładnością.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.