Znajdź najtańszy kredyt dla siebie

Kwota Kredytu0 PLN
Okres0 miesięcy

  Poradnik Kredytowy  |  Kredyt gotówkowy na Nowy Rok

Kredyt gotówkowy na Nowy Rok

Dla nikogo raczej nie powinno być zbyt dużym zaskoczeniem, że Święta Bożego Narodzenia są jednym z okresów, kiedy borykamy się z bardzo dużymi wydatkami. W związku z tym zaraz po Nowym Roku nasze konta bankowe świecą pustkami. A jak wiadomo należy funkcjonować dalej, jeść, płacić rachunki, tankować paliwo, a także robić wiele innych zakupów. Jeżeli na naszym koncie bankowym pojawił się debet, warto zastanowić się nad dodatkowym zastrzykiem gotówki, który pomoże nam przetrwać ten trudny okres czasu.

W takiej sytuacji warto zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu gotówkowego. W chwili obecnej mamy znaczną ilość propozycji produktów finansowych, którymi możemy się mocniej zainteresować. Jeżeli jednak pod żadnym pozorem nie chcemy się zagubić w gąszczu wszystkich propozycji, najlepszy rozwiązaniem będzie skorzystanie z porównywarki kredytów gotówkowych. Aktualny ranking od razu wskaże nam, jakimi kredytami najlepiej jest się zainteresować, a które niestety zaliczają się do jednych z droższych.

Najtańsze kredyty oraz pożyczki gotówkowe

Wśród najkorzystniejszych produktów finansowych warto wymienić Pożyczkę 5% z gwarancją najniższej raty. Jest to produkt finansowy oferowany przez Alior Bank. Maksymalna wartość pożyczki wynosi aż 200 tys. złotych. Jednocześnie główną zaletą tego rozwiązania jest to, że Klient otrzymuje pieniądze nawet w ciągu 1 dnia od momentu zaakceptowania wniosku. Placówka również określiła wysokość pożyczki, dla której nie potrzebuje żadnych zaświadczeń o dochodach.

Inną propozycją, która warto się głębiej zainteresować, jest pożyczka gotówkowa w ING Banku Śląskim. Tutaj propozycja jest jak najbardziej łatwa do przekalkulowania. Mianowicie placówka za każdy pożyczony 1000 złotych proponuje ratę w wysokości 16 złotych. Zatem możemy mówić o miesięcznych ratach, które nie będą dla nas zbyt obciążające.

Aktualizacja rankingów

Przy wyborze najlepszego dla nas produktu finansowego dobrze jest się kierować podpowiedziami znajdującymi się w rankingach produktów finansowych. Jednak pod żadnym pozorem nie można zapominać o tym, by pomocnicze źródło było zawsze aktualne. Wtedy będziemy mieli pewność, że nie pominiemy żadnej promocyjnej pożyczki lub kredytu. W końcu nie jest niczym złym, że zależy nam na tym, by oddać jak najniższą kwotę.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.