Znajdź najtańszy kredyt dla siebie

Kwota Kredytu0 PLN
Okres0 miesięcy

  Poradnik Kredytowy  |  Kredyt w Alior Banku – czy to się opłaca?

Kredyt w Alior Banku – czy to się opłaca?

Kredyty gotówkowe są produktami finansowymi, które dają Klientom bardzo duże możliwości. Przede wszystkim ich największą zaletą jest to, że nie trzeba nikomu przekazywać informacji, na jaki cel potrzebujemy pieniądze. Ponadto banki oferują nam bardzo dogodne warunki takiego rodzaju kredytów gotówkowych. Możemy spłacać nasze zobowiązania nawet przez okres 10 lat. Natomiast w wielu placówkach z powodzeniem możemy ubiegać się o maksymalną kwotę kredytu, która sięga średnio 150 tys. złotych.

Alior Bank – oferta dla wymagających

Jednym z banków, które przygotowały bardzo ciekawą propozycję dla swoich Klientów, jest Alior Bank. Rzeczywiście tutaj mamy możliwość nie tylko skorzystania z tradycyjnego kredytu gotówkowego, ale obecnie placówka udostępnia nam kilka wariantów wsparcia finansowego.
Jeżeli prześledzimy kolejne produkty finansowe proponowane przez ten bank, szybko dostosujemy jeden z nich do naszych oczekiwań. Oczywiście należy pamiętać, że na rynku bankowym mamy do czynienia również z większą ilością innych ofert. Dlatego, jeżeli tylko będziemy mieli cień wątpliwości, możemy poszukać kredytu gotówkowego w innej placówce.

Pożyczka 4,9% – Nowość

Opis poszczególnych produktów finansowych proponowanych przez Alior Bank, warto zacząć od aktualnej nowości. Bank postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, jednocześnie proponując im niesamowitą pożyczkę gotówkową, której Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa utrzymuje się na poziomie 9,5%. Prawda, że jest to niewiele?

Oprocentowanie w wysokości 4,9% w skali roku jest zapewnione, jeśli weźmiemy pożyczkę w wysokości do 15 tys. złotych. Natomiast ogólnie maksymalna wartość pożyczki może wynieść nawet 200 tys. złotych. Przy pożyczaniu większych kwot, należy już dokładnie dopytać o szczegóły oferty. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania, jest minimalna ilość formalności do spełnienia. W takim razie możemy się spodziewać, że pożyczkę gotówkową otrzymamy po okazaniu dowodu osobistego. Natomiast wypłata środków finansowych następuje w ciągu 1 dnia roboczego.

Pożyczka 5% z gwarancją

Jeżeli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, ale jednocześnie nie chcesz za bardzo obciążać swojego domowego budżetu, doskonałym rozwiązaniem będzie produkt finansowy proponowany przez Alior Bank, którym jest Pożyczka 5% z gwarancją najniższych rat.

Zanim skorzystamy z tego produktu, oczywiście należy być świadomym tego, na jakich warunkach się opiera proponowana pożyczka gotówkowa. Placówka na pewno nie stara się ukryć jakichkolwiek kosztów przed swoimi Klientami. Ponieważ na stronie internetowej znajdziemy informacje o tym, że Roczna Rzeczywista Stopa Procentowa w przypadku tej pożyczki, utrzymuje się na poziomie 18,15%. Czego możemy oczekiwać w zamian?

Największą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście możliwość prowadzenia negocjacji, jeżeli chodzi o wysokość raty miesięcznej. Wystarczy, że przyniesiesz umowę podpisaną z innym bankiem na pożyczkę w ciągu 15 dni od momentu skorzystania z takiej oferty. Wtedy Alior Bank, zaproponuje Ci niższą ratę miesięczną.

Należy również spodziewać się tego, że Alior Bank zaproponuje nam nawet do 200 tys. złotych po okazaniu dowodu osobistego. Jednocześnie nie znajdziesz tutaj żadnego haczyka, ponieważ placówka nie będzie wymagała od Ciebie otworzenia konta osobistego. Jeżeli Twoja zdolność kredytowa nie pozwala na otrzymanie kredytu w takiej wysokości jaka by Cię zadowoliła, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z możliwości dopisania do umowy 3 innych współkredytobiorców. Jeżeli Twoja sytuacja finansowa, nie jest do końca ustabilizowana, jest to produkt dla Ciebie. Ponieważ zaciągając kredyt gotówkowy w wysokości 4 tys. złotych, w zupełności wystarczy oświadczenie o zarobkach w postaci wyciągu z konta. Jeżeli chodzi o zaświadczenie o dochodach, to bez problemu akceptowane są zarówno umowy o pracę, jak i również umowy cylinoprawne.

Pożyczka 0%

Nazwa tej pożyczki gotówkowej, z pewnością brzmi bardzo intrygująco. Nic dziwnego. W końcu możemy się przekonać o tym, że Alior Bank rzeczywiście potrafi zaskakiwać swoich Klientów. Dlatego wiele osób jest ciekawych co kryje się pod pożyczką na 0%. Czyżby był to całkowicie darmowy produkt? Okazuje się, że nie do końca, ponieważ na stronie banku możemy znaleźć informację o wysokości Rocznej Stopy Procentowej, która obecnie wynosi 18,01%.Wystarczy, że zdecydujesz się na pożyczenie maksymalnej kwoty w wysokości 5 tys. złotych, by nie przepłacać. Natomiast dogodną informacją jest to, iż zaciągając pożyczkę w wysokości do 4 tys. złotych, nie musisz przedstawiać zaświadczeń o zarobkach. Maksymalny okres kredytowania w przypadku tego produktu finansowego wynosi 12 miesięcy.

Wybór należy do Ciebie

Już teraz widzimy, z jakimi rzeczywiście pożyczkami mamy ostatecznie do czynienia. Jeżeli interesuje Cię większa kwota, lub może niewielka pożyczka ale za to bez zaświadczeń o dochodach, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Gdy propozycje przedstawiane przez Alior Bank nie do końca przemawiają do Ciebie pamiętaj, że w każdej chwili możesz skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych. Jest to narzędzie, które z powodzeniem wskaże Ci alternatywne produkty, różniące się między sobą określonymi detalami. Ale właśnie dzięki temu masz doskonałą okazję znaleźć coś odpowiedniego według swoich potrzeb.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.