Znajdź najtańszy kredyt dla siebie

Kwota Kredytu0 PLN
Okres0 miesięcy

  Poradnik Kredytowy  |  W jakim banku warto wziąć kredyt gotówkowy?

W jakim banku warto wziąć kredyt gotówkowy?

Zdarzają się takie sytuacje, że ciężko jest nam sobie poradzić bez dodatkowych pieniędzy. Jednak jak się okazuje, jest to dla wielu osób jest bardzo trudne, by zaciągnąć pożyczkę. Nie powinniśmy się obawiać tego rozwiązania, tym bardziej, że nie brakuje w chwili obecnej wielu ciekawych promocji. Warto zastanowić się zatem nad tym, czego konkretnie potrzebujemy. Czy wystarczy nam dosłownie kilkaset złotych, czy raczej interesują nas zdecydowanie poważniejsze sumy. W takiej sytuacji będzie nam już zdecydowanie łatwiej podjąć decyzję co do optymalnego produktu finansowego.

Idealnym rozwiązaniem mogą okazać się wszelkiego rodzaju kredyty gotówkowe, które z powodzeniem zaciągniemy za pośrednictwem Internetu. Nie jest to w żaden sposób skomplikowane. Ponieważ banki idąc tropem firm pozabankowych, zaczynają się kierować prostymi formularzami. Dzięki temu nie musisz się obawiać zbyt dużej ilości formalności do wypełnienia, by móc ubiegać się o interesujący Cię kredyt gotówkowy.

Promocyjne oferty wyróżniają się nie tylko bardzo niskimi odsetkami, ale również pozostałe opłaty nie zaliczają się do zbyt wysokich. Tutaj najczęściej doliczana jest prowizja, opłata przygotowawcza, a także ewentualne ubezpieczenie. Korzystając z zaawansowanych rankingów finansowych z powodzeniem znajdziesz informacje na temat sprawdzonych oraz najtańszych produktów bankowych. W Twojej gestii pozostaje jedynie dokładne określenie tego czego potrzebujesz, jak i również prawidłowe wypełnienie prostego wniosku. W tym przypadku warto również wspomnieć o tym, że banki coraz częściej proponują kredytu gotówkowe bez zaświadczeń o dochodach. Taka promocyjna oferta dotyczy najczęściej propozycji pożyczenia odpowiedniej sumy, na podstawie zwykłego wyciągu z konta z ostatnich kilku miesięcy. Jest to optymalne rozwiązanie szczególnie dla osób, które pracują w kilku miejscach na podstawie umów cywilnoprawnych.

Poszukaj aktualnych promocji

Jeżeli zamierzasz korzystać z różnego rodzaju porównywarek finansowych, nie zapominaj o tym, by zawsze patrzeć na ich aktualizacje. Zestawienia sprzed kilku miesięcy, niestety okażą się być całkowicie nieprzydatne. Oczywiście niektóre produkty finansowe są oferowane ciągle na takich samych warunkach. Jednak nie należy zapominać, że w sektorze bankowym pojawiają się konkurencyjne produkty finansowe, jak i również cały czas różne banki walczą o każdego Klienta, wychodząc z coraz nowszymi promocjami. W takim razie możemy się spodziewać, że dany produkt, który był jeszcze kilka miesięcy na pierwszym miejscu w rankingu kredytów gotówkowych, po pewnym czasie spada na niższą pozycję.

Jakie są aktualne promocje?

Na razie na pierwszym miejscu wśród kredytów gotówkowych znajduje się BGŻ BNP Paribas. Rzeczywiście mowa jest tutaj o bardzo niskim oprocentowaniu wynoszącym zaledwie 4,99% w skali roku. Całkiem satysfakcjonującą opłatą jest również prowizja utrzymująca się na poziomie 5,99%.
Interesującą ofertę posiada także ING Bank Śląski, który swoim Klientom proponuje oprocentowanie na poziomie 7,79% w skali roku. Natomiast prowizja wynosi 0,99%. Zatem ostateczne koszty nie zaliczają się do zbyt wysokich. Świadczy o tym przecież między innymi Roczna Stopa Procentowa utrzymująca się na poziomie 8,63% w skali roku.


Obecnie takich promocyjnych ofert jest zdecydowanie więcej. Nie należy jednak zapominać o zajrzeniu do porównywarki finansowej w chwili, kiedy będzie nas interesowało zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Ponieważ nie wiemy nigdy, czy na przykład za tydzień, inny bank nie wyjdzie z jeszcze tańszą propozycją produktu finansowego. W końcu każdemu chyba zależy na tym, by było jak najtaniej.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.