Znajdź najtańszy kredyt dla siebie

Kwota Kredytu0 PLN
Okres0 miesięcy

  Poradnik Kredytowy  |  Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

Wśród kredytów gotówkowych, co chwilę mamy okazję, by zobaczyć prawdziwą promocję. Nic dziwnego, w końcu są to produkty finansowe, cieszące się obecnie największą popularnością. Trwa zatem nieustanna walka o każdego Klienta. Jednak jak się okazuje, kilka banków może pochwalić się całkiem zadowalającymi warunkami, nawet bez wprowadzania jakichkolwiek promocji.

Oczywiście potrzeba gotówki na wyznaczony przez siebie cel, nie może przyczynić się do wywołania w Tobie uczucia pewnej presji. Pamiętając jednak, żeby się jej pod żadnym pozorem nie poddać, w zamian należy dokładnie ocenić swoją sytuację finansową. Dzięki temu jednocześnie odpowiesz sobie na pytania, jaki dokładnie kredyt gotówkowy, jest Ci potrzebny.

Teraz już wszystko pozostaje w kwestii formalności. Wybrana przez Ciebie oferta powinna być przez Ciebie dokładnie sprawdzona. Tylko wtedy zyskasz pewność, że nie jest to dla Ciebie żadne uciążliwe zobowiązanie.

Kredyt na wszystkie założone marzenia i cele

Kredyt gotówkowy posiada sporą przewagę nad pozostałymi produktami finansowymi. Przede wszystkim dlatego, że właśnie to sam Klient decyduje na co przeznaczy pożyczone pieniądze. W przypadku kredytu samochodowego, czy mieszkaniowego, cele są bardzo mocno ograniczone. Nie jednak w przypadku kredytu gotówkowego.

Mimo, że wszystko na pierwszy rzut oka wygląda niesamowicie kolorowo i zachęcająco, trzeba być cały czas czujnym. Należy wiedzieć, na jakie rzeczy zwraca się uwagę, jeżeli interesuje nas konkretny produkt finansowy. Dopiero później świadomie podejmijmy decyzję, czy mimo tych wszystkich warunków, jest on dla nas dalej jak najbardziej atrakcyjny.

Na co należy zwracać uwagę, przy wyborze kredytu gotówkowego?

 • Oprocentowanie w skali roku
 • Prowizja – od wartości pożyczanego kapitału
 • Opłata przygotowawcza – wyliczana na podstawie pożyczanego kapitału, lub opłata z góry narzucona przez bank
 • Ubezpieczenie – dobrowolne lub obowiązkowe (jaki koszt ubezpieczenia, a także jakie profity wynikające z przystąpienia ubezpieczenia dobrowolnego – często po wykupieniu pakietu, możemy liczyć na dużo niższe oprocentowanie)
 • Obowiązek zakładania konta osobistego
 • Minimalna kwota kredytu
 • Maksymalna kwota kredytu
 • Minimalny okres spłaty kredytu gotówkowego
 • Maksymalny okres spłaty kredytu gotówkowego
 • Raty równe, malejące lub rosnące przez cały okres trwania kredytu
 • Czy istnieje możliwość skorzystania z wakacji kredytowej
 • Czy Kredytobiorca może spłacić wcześniej swoje zobowiązanie? Jeżeli tak, to czy ponosi z tego tytułu dodatkowe opłaty

Kredyt online – doskonała opcja dla zabieganych

Jeżeli korzystasz z rankingu kredytów gotówkowych, ponieważ doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie masz po prostu czasu, na przeglądanie z osobna każdej oferty, przyda Ci się jeszcze jedno udogodnienie. Pamiętaj o tym, że teraz z powodzeniem możesz skorzystać z kredytu gotówkowego za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu nie musisz wcale wychodzić ze swojego domu, by czekać w kolejce w oddziale interesującego Cię banku. Wszystkie formalności z powodzeniem możesz wypełnić z jednego, wygodnego dla siebie miejsca.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.