Znajdź najtańszy kredyt dla siebie

Kwota Kredytu0 PLN
Okres0 miesięcy

  Poradnik Kredytowy  |  Dodatkowa gotówka? W którym banku opłaca się wziąć kredyt gotówkowy?

Dodatkowa gotówka? W którym banku opłaca się wziąć kredyt gotówkowy?

W naszym codziennym życiu znajdziemy wiele różnych sytuacji, podczas których rzeczywiście potrzebować będziemy dodatkowej gotówki. Nic zatem dziwnego, że będzie nam zależeć na znalezieniu jak najlepszej oferty pożyczki. Często mówi się o konkurowaniu ze sobą banków oraz firm pożyczkowych, jednak obecne ograniczenia we wszystkich kosztach powodują, iż to właśnie przybywa wniosków o kredyt gotówkowy, jako możliwość taniego pożyczania, całkiem satysfakcjonujących sum.

Ponadto na coraz niższe koszty kredytów gotówkowych, wpływa duża konkurencyjność banków. Zatem powinniśmy się nastawić przede wszystkim na to, iż mimo wielu ofert, z pewnością znajdziemy dla siebie taką, która nie pochłonie całego naszego budżetu.

Czy jest możliwe oszczędzanie pieniędzy przy zaciągniętym kredycie gotówkowym?

Zapewne wiele osób kojarzy, że kredyt gotówkowy jest bardzo dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Rzeczywiście tak najczęściej bywa, jeżeli bierzemy na swoje barki zbyt duże raty. Jednak wcale tak nie musi być. Tak naprawdę wcale nie chodzi o to, że przy zaciąganiu kredytu, kreujemy dodatkowe oszczędności, chociaż w tej kwestii i tak wszystko zależy od nas. Jednak dokładne przemyślenie, z jakiej oferty skorzystamy może przynieść nam zdecydowanie mniejsze zadłużenie. W tym celu warto skorzystać z takiego narzędzia, jakim jest porównywarka kredytów gotówkowych. W ten sposób zapoznamy się nie tylko z warunkami, jakie musimy spełnić, by otrzymać gotówkę, ale również z informacjami o wszystkich kosztach, jakie będziemy musieli ponieść z tego tytułu. Głównym elementem każdej oferty, na jaką należy zwrócić największą uwagę, jest rzeczywista roczna stopa procentowa. Często patrząc na pozornie niskie oprocentowanie, możemy się lekko rozczarować, jeżeli placówka doliczy nam dodatkowe koszty, i wcale nie będą one się zaliczały do najniższych.

Najlepszy kredyt do 10 tysięcy złotych

Jeżeli interesują Cię całkiem nieduże sumy, które chcesz pożyczyć od banku, może Cię zainteresować aktualny ranking – https://www.ekredytgotowkowy.pl/kredyty/ obejmujący kredyty gotówkowe w wysokości do 10 tys. złotych. Okazuje się, że rzeczywiście jest tutaj szerokie pole do popisu, by jak najbardziej zaoszczędzić na wszystkich kosztach związanych z tym produktem finansowym. Pierwsze miejsce, nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Ponieważ rzeczywiście przypadło ono placówce Alior Bank. Klienci, którzy zdecydują się na kredyt gotówkowy właśnie w tym banku, mogą liczyć na oprocentowanie wynoszące zaledwie 5 procent w skali roku. Jednak nie jest to jeszcze koniec niespodzianek. Okazuje się, że jeśli rzeczywiście skorzystamy z tej promocji, to jednocześnie nie będziemy musieli wcale zapłacić żadnej prowizji. Co w przypadku kredytów gotówkowych, jest jednym z najwyższych kosztów doliczanych przez bank. W takim razie możemy się spodziewać, że RRSO wyniesie niewiele ponad 5 procent.

Drugą taką ofertą, która jest godna uwagi, jest jak najbardziej BGŻ BNP Paribas, który proponuje swoim Klientom kredyt gotówkowy z oprocentowaniem wynoszącym 5,49% w skali roku. Jednocześnie możemy zauważyć, iż mowa jest także o bardzo niskiej prowizji wynoszącej zaledwie 1,5% wartości pożyczanego kredytu. Dlatego też RRSO w tej placówce wyniesie 6,43%.

Oczywiście, jeżeli zamierzamy poszukiwać kredytu w innym czasie, należy zobaczyć aktualne rankingi. Ponieważ takie promocyjne oferty, bardzo szybko ulegają zmianom.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.